Windows 10 Sürümü

Merhaba arkadaşlar,

İnternette gezinirken Windows 10 sürümünü bedava indirip çalıştırabileceğim bir yer gördüm.Fakat bilgisayar performansımı etkiler diye korkuyorum.Sizce indireyim mi?Bilgisayarımı etkiler mi?

Link bu http://www.tamindir.com/windows-10-teknik-onizleme/

Teşekkür ederim.

ahmetsamil ahmetsamil (268)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba . bilgisayarın windows 8 ' i destekleyecek güçte ise windows 10 önizleme sürümünde bir problem yaşıcağını sanmıyorum . ayrıca windowsun kendi sitesinden indirirsen orda türkçeside mevcut . bu verdiğin linkteki sürüm ingilizce. tabiyki tercih senin :)

    blackheaven blackheaven (728)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Biliyorum ingilizce olduğunu.Sizce indirmem yararlı olur mu? Özelliklerim ; 4,00 GB Ram Nvidia GeForce 540M/Intel HD Graphics 3000 Ekran kartları 64 Bit işletim sistemi İntel Core İ5 ahmetsamil 9 yıl önce
    • bir yararı olmaz.Önizleme sürümü sadece tanıtmak için yapılmış bir şey . merak ediyorsan kurmalısın . blackheaven 9 yıl önce