Windows 10 tehdit hizmeti durduruldu hatasını nasıl çözerim?

Windows 10 tehdit hizmeti durduruldu hatası nasıl çözerim her şeyi denedim zula hilesinden sonra oldu?

onur0035 onur0035 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Muhtemelen bir virüs indirdiniz. Malwarebytes indirip tarama yapın. Ayrıca önemli hesaplarınızın şifresini değişmenizi tavsiye ederim.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      tarama yaptım ama temiz gözüküyor

      onur0035 onur0035 (3)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Bir de şu bağlantıdan faydalanarak sfc scannow komutunu kullanın. https://uzmanim.net/soru/sfc-scannow-komutu-nedir-ne-ise-yarar/72711 xbedirhanx 2 yıl önce