Windows 10 tema nasıl değiştirilir?

Merhaba,

Windows 10'da kendi koyduğum resimlerden oluşacak bir tema hazırlamak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'da bunu yapmanın şöyle bir yolu vardır:

    • Ayarlar > Kişiselleştirme > Arka Plan bölümüne gir.
    • Öncelikle orada gördüğün Arka Plan ayarını açılır menüden "slayt gösterisi" olarak değiştir.
    • Daha sonra Gözat diye bir buton gelecek otomatikmen. Ona tıklayıp resimlerinin olduğu klasörü seçersin ve artık masaüstü duvar kağıdın, seçtiğin klasördeki resimler arasından otomatik olarak belirlenecektir.

    "Resim değiştirme aralığı" başlığı altındaki açılır menüden ise resimlerin hangi dakika aralığında değiştirileceğini seçebilirsin.

    omercik omercik (9418)