Windows 10 Toplu güncelleştirme yüklenemiyor hata veriyor

Windows Update hata veriyor ve Windows 10 Toplu güncelleştirmesini yükleyemiyorum. Windows Update toplu güncelleştirmesini nasıl yüklerim?

suiste suiste (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://www.microsoft.com/en-gb/software-download/windows10

    Adresine git. Buradan Update now ( Şimdi Güncelle) bunonuna bas. Windows 10  Update Assistant, Windows 10 güncelleme asistanı Windows 10 için gerekli güncellemeleri yükleyecektir. Windows Update üzerinden yüklemek zorunda değilsin. Bu güncellemeden sonra Windows 10 Windows update çalışmıyor sorunu da çözüm bulacaktır.

    hakan hakan (15424)