Windows 10 Touchpad çalışmıyor, nasıl düzeltilir?

Merhaba bilgisayara windows 10 yükledikten sonra touchpad de sorun yaşamaktayım. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim? (asus)

jessehowald jessehowald (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Touchpad için sürücü indirmeniz gerekebilir.Asus download sitesine giderek notebook modelinize göre çıkan sonuçlardan Touchpad kısmını bulun ve Windows 10 uyumlu(eğer yoksa windows 8) uyumlu en güncel sürücüyü indirin ve sürücüyü kurarak tekrar deneyiniz.

    Eğer notebookunuzun tam modelini yazarsanız sizin için sürücüyü araştırabiliriz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      bende win10 a geçeyim diyorum ama tedirginlik var ama sorunlar burda hiçte çözümsüz kalmıyor sanırı tşekkürler

      neron neron (-99)