"Windows 10'u Alın" yükseltmesinden sonra vazgeçme halinde eski sisteme dönebilirmiyim?

Windows 10'u Alın" yükseltmesinden sonra vazgeçme halinde eski sisteme dönebilirmiyim? Ama format atıp eski sistemin yeniden kurulması yoluyla değilde PC'yi Windows 10 öncesi son haline geri alma çözümüyle?..

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet, eski sisteme geri dönmenin basit bir yolu var. Hemde Windows 10 geçişi öncesi son haliyle, kurulu tüm programlar çalışır şekliyle.. Bir image alma programıyla Windows 10 yükseltmesi öncesi imaj alınırsa/imaj yedeklemesi yapılırsa, bu kolaylıkla mümkün olur; daha önce yedek alınan imajdan geri yükleme yapılarak sistem, imajın alındığı güne geri döndürülebilir.

    Tavsiye edebileceğim sistem imajı alma ve imajdan sistem geri yükleme programlarının başında olan Acronis True Image programı gelir:

    Acronis True Image PC'ler için can simitimidir? Bu program ile nasıl yedek alınır ve gerekli hallerde sistem nasıl kurtarılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)