Windows 10'u güncellerken takıldı kaldı

Güncellemeyi başlattım ve bilgisayarım her şey normal bir şekilde güncellemeye başladı fakat bir anda takıldı kaldı ve bu düzelir diye 3-4 saat bilgisayarı açık bıraktım fakat halen daha aynı yerde ayrıca kapanmıyor da ne yapmam gerekiyor

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızı güncellemeye çalıştığınız zaman arada takılmalar veya uygulama çökmelere ola biliyor fakat bunun çözümü'de çok basit benim de çoğu zaman denediğim ve uygulamayı kapattığı bir şey var fakat ek olarak indirmenize gerek yok bu windows'da yüklü olarak geliyor kısa ve öz Görev yöneticisinden kapata bilirsiniz güncelleme işlemini.

    Peki neyi kapatacağım?

    SvcHost bilgisayarınızın güncellemesinde görev alıyor ve bunu kapattığınız zaman bilgisayarınıza gelecek olan güncellemeyi engellemiş olursunuz yani bu bilgisayarınıza gelen güncelemeleri yakalayan bir şey fakat bunu kapatsanız'da görev yöneticisinden bilgisayarı yeniden başlattığınız zaman bu yine açılacaktır fakat güncellemeleri kapatırsanız bu da gidecektir.

    Svchost.exe nedir? Svchost.exe virüs mü?

    darkcrak darkcrak (5168)