Windows 10'u güncelleyemiyorum

Merhaba;

Bilgisayarımda yüklü olan Windows 10 sürümü biraz eski ama defalarca denememe rağmen mavi ekran veriyor veya yükleme başarısız oluyor. Ne yapabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarın ısınıyor mu? Bilgisayarın ısındıkdan sonra mı mavi ekran veriyor?

    Genelde bilgisayarın fazla ısındığı zaman hata verir.

    Bu çözümleri dener misin?

    1. Bilgisayarının fanını temizle
    2. İSO olarak indir ve kur

    Bu adımları dene ve sorun halen daha devam eder ise bana bildir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Donanımsal hata olma ihtimali yüksek, işlemcinin yüksek ısı olması mavi ekran hatası vermez. Sorun başka şeylerden kaynaklanıyor.

      • RAM'lerinizi Memtest programıyla test edin.
      • BAD Sector, HDD Sağlık ve diğer testleri gerçekleştirin ( OCCT Testi gibi )
      hydra hydra (3800)