Windows 10'u sıfırlarsam (fabrika ayarlarına dön) lisans anahtarım silinir mi?

Windows 10'u sıfırlamak istiyorum. Tüm dosyaları da silerek yapacağım bu işi. Bunu yaptığımda Windows 10 lisansım silinir mi? Yani lsans numaramı kaybeder miyim?

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 lisansına bir şey olmaz. Windows!u sıfırlayabilirsin. Lisansın korunur.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Sıfırladım dediğin gibi bir sorun olmadı hakan abi teşekür ederim :D alivecan 4 yıl önce