Windows 10'u yükleyince dosyalarım silinir mi?

yukarıda da dediğim gibi. yükseltme yaparsam dosyalarım silinir mi

krmrtrl krmrtrl (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cevap yazdım ama gözden kaçtı sanırım. Yeni soru olması daha iyi olmuş.

    Windows 10'u alın ile rezerve ettiğiniz Windows 10 tam sürümü yüklediğinizde eski dosyalarınıza, programlarınıza bir şey olmayacak. Bu bir yükseltme sürümü. Tüm programlar ve dosyalar bu yükseltmeden etkilenmeyecek.

    Windows 10 uyumlu olmayan bir programız varsa elbette bu çalışmayacak ama Windows 8 üzerinde çalışan uygulamaların tamamı neredeyse Windows 10 üzerinde çalışıyor.

    Windows 10'u alını tıkladığınızda sadece rezervasyon yapılıyor. Yani şuan için bir kurulum ve indirme söz konusu değil. Zaten Winfows 10 tam sürüm henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında tekrardan uyarı alacaksınız.

    hakan hakan (15424)