Windows 10 ücretsiz mi?

Sitede bu soru ile ilgili konu açılmış fakat 21 ocakda belli olacak yazıyor ama biz 2 şubata geldik daha cevap yazılmamış onun için yeni konu açtım

Windows 10 ücretsiz olup olmadığı hakkında bilgisi olan var mı?

xmusax xmusax (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şuanda yayında olan Windows 10 Technical Preview ISO ücretsiz.

    Fakat bu final sürümü değil. Yani Windows 10 Technical Preview ISO sürüm hatalar içeriyor olabilir.

    Windows 10 Technical Preview ISO buradan indirebilirsiniz. Zaten siteye girdiğinizde göreceksiniz,  Windows 10 Product key: NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR sayfada veriliyor.

     Windows 10 Technical Preview ISO sürümü aslında bir test sürümü.

    Ayrıca  Windows 10 Technical Preview ISO sürümünü yüklerseniz, Windows 10 final sürümü çıktığında üzerine yükleyemezsiniz. Format atarak yeniden kurulum yapmanız gerekir.

    Windows 10 ücretsiz mi?

    Windows 10 final sürümü ücretsiz olacak diye resmi bir açıklama yok. Microsoft'un sadece bazı imaları var. Dediğim gibi henüz ortada Windows 10 ücretsiz olacak diye resmi bir açıklama yok.

    hakan hakan (15394)