Windows 10 Update 'Hatayla Karşılaşıldı' Sorunu

ibb.co/1LVZDD0   Burada ekran görüntüsünü paylaştığım hatayı alıyorum. Daha önceden (1 hafta öncesine kadar) günelleştirmeleri denetlerken böyle bir hata aldım, defalarca denedim, araştırdım, cmd ye komutlar girdim fakat hiçbir şekilde düzelmedi. En sonunda laptopa format attım sorun düzeldi, fakat bugün güncelleştirmeleri denetlerken yine bu hatayı almaya başladım.En son format attığım süreden 1 hafta bile geçmediğinden tekrar format atmak istemiyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sırayla şu yolu takip et :

    Denetim Masasına gir

    Sistem ve Güvenlik bölümüne tıkla

    Yönetimsel Araçlar bölümüne gel

    Hizmetler uygulmasını çalıştır

    Windows Update servisine gel ardında Sağ Tık aparak Özellikleri seç

    Açılan pencerede Başlangıç Türü bölümünü Otomotik seçeneğini işaretle

    Hizmet Durumunu bölümünde ise Başlat'a tıkla

    Son olarak Uygula ve Tamam'a tıkla

    Bu işlemi yaptıktan sonra tekrar windows update çalıştırmayı dene.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ben yokken iyi gidiyonuz ben gelince tam gaz devam darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak nasıl yani ? 😊 ybaskin34 5 yıl önce
    • Pc tamirde ben de giremiyom tel yok haftaya burdayım inş darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak pc'ye ne oldu ? ( her zaman bekleriz özletme kendini 😃 ) ybaskin34 5 yıl önce

    Arkadaşlar bazılarınızda farklı yöntemler ile iyileşme gösteren bir durum bu . bir arkadaşıma bu şekilde oldugunda neti yavas oldugu ıcın ve net borcu oldugu ıcın hata verıyordu sacma gelıcek bılıyorum ama . net yavasken borcu oldugunu görduk odedık ve net hızlandı sorun ortadan kalktı. ıyı gunler dılerım

    criewind criewind (1)