WİNDOWS 10 UPDATE SORUNU

Merhaba, windows güncellemeleri alınırken %45 de takıldı ve kaldı. 3 - 4 saatir % 45 de kaldı. Bu normal bir durum mu yoksa bir sorun mu var. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirlerse çok iyi olur, teşekkürler ..

uzmann uzmann (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

       Merhaba,
    Windows 10 henüz piyasaya yeni sürüdüğünden bazı hataların olması normal bir durumdur. Sonraki güncelleştirmelerde bunlar düzeltilecektir. Bilgisayarınızın başlat menüsünden Geri bildirim/ Görüş bildir bağlantısını aratarak hatanızı yazabilirsiniz. Bu sayede bir sonraki güncellemede bu hatalar giderilmiş olacaktır.
       Maalesef şuan için bir çözüm yolu yok. Bazı bilgisayarların özelliklerinden kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Kullandığım bilgisayarda rahatlıkla güncelleme yaptım. Geribildirim tek çare.

    sempiternal sempiternal (26)