Windows 10 Update Yapmıyor

Arkadaşlar benim bilgisayarda Windows 7 yüklüydü. Ancak bilgisayar windows 7 de hızlı çalışmıyordu. Bende Windows 10 güncellemesi yaptım . Ancak update sorunlarıyla karşılaştım. Resimdede görüldüğü gibi . Çözümü nedir, ne yapmalıyım ?

enes7534 enes7534 (13)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Alttaki linkten WindowsUpdateDiagnostic (Win 10) dosyasını download eder ve masaüstünde çalıştırırsın:

    WindowsUpdateDiagnostic (Win 10) dosyası için link (tıkla)

    Not: Şu anda telekom internet (ttnet) problemli çalışıyor (İstanbul). Ondanda olabilir. Eğer programı çalıştırdığında düzelme olmazsa bir süre sonra tekrar denersin.

    Edit:

    Başarlı olunamazsa;

    Birde önce windows kurulu disk bölümünde (C:) "Sistem dosyalarını temizle" seçimide dahil, tam bir disk temizliği yap ve ondan sonra WindowsUpdateDiagnostic'i yeniden dene bakalım.

    Ayrıca eğer bu temizliği daha önce yapmadıysan sabit diskte büyük yer boşaltmış ve kullanım için kazanmış olacaksın. Belki 15-20 Gb kadar.. Fakat unutma normal disk temizliği tıklandıktan sonra mutlaka "Sistem dosyalarını temizle" düğmeside tıklanarak temizlik başlatılmalı.

    Bir taşla iki kuş.. olabilir :)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Kaç kere denedim ama bir çözüm olmadı. enes7534 7 yıl önce
    • Mesajımı editledim, yeniden bakarsın. temmuz 7 yıl önce
    • İşe yaramadı. :( enes7534 7 yıl önce