Windows 10 URL Request Timeout instagram hatası çözüm

Windows 10 request Timeout ne demek?

Windows 10 neden giriş yapamıyorum?

Windows 10 instagram giriş hatası veriyor?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Request Timeout Türkçe ismi (istek zaman aşımına uğradı)  internet kullanıcısının site veya uygulama sunucusuna gönderdiği bir isteğin sunucunun beklediği yanıt süresinden daha yüksek olması durumunda meydana gelen bir çeşit hatadır.

    Bu hata ile neden karşılaşıyorum?

    İnternet hızınız yavaş olması nedeni ile böyle hata bildirimi alıyorsunuz.

    ve yanlış saat ayarlanması yüzünden oluşabilir.

    Windows 10 instagram uygulaması böyle hata veriyor nasıl giriş yapabilirim?

    • başlat menüsüne geliyoruz instagram buluyoruz sağ tık yapıyoruz ''diğer'' basın ''uygulama ayarları'' giriş yapın.
    • ve aşa kaydırıyoruz ''sıfırla'' bölümüne geliyoruz ve butona basıp sıfırlıyoruz biraz bekletecek.
    • ve saat ayarlarını kontrol edin doğru zaman seçin.

    windows 10 update güncelleştirmesi yapınız (tabiki varsa)

    ve instagram artık düzgün çalışacak ve giriş yapabileceksiniz.

    İnternet hızımı test etmek istiyorum?

    İnternet hızımı test et buradan girerek test edebilirsiniz.

    • 15 -20 mbps aşası geliyorsa sorun var demektir

    ​​​​​​​Ek çözüm

    CCleaner uygulaması ile kayıt defterini temizleyebilirsiniz.

    Hata hala devam ediyorsa yorum veya özelden yazarak bildirebilirsiniz.

    bl4lev bl4lev (790)