Windows 10 ürün anahtarı öğrenme

Winows 7'den Windows 10'a geçiş yaptım. Fakay yükseltme sırasında Windows 10 ürün anahtarı istemedi.

Daha sonraki kurulumlar için ürün anahtarını öğrenmek istiyorum. Windows 10 ürün anahtarını nasıl öğrenebilim?

Windows 10 ürün anahtarı nasıl öğrenebilirim?

Ya da yeni Windows 10 kurulumu yaptığımda Windows 10 rün anahatarına ihtiyacım olacak mı?

alivecan alivecan (337)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 temiz kurulumu sırasında ürün anahtarı girmenize gerek yoktur.

    Windows 10 kurulum aşamasında ürün anahtarı girme ekranını atlayabiliyorsunuz. Fakat siz yine de Windows 10 ürün anahtarını öğrenmek istiyorsanız, Windows 10 ürün anahtarı öğrenme ile ilgili daha önce bir çözüm paylaşılmış: Windows 10 Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenirim?

    Windows 10 temiz kurulumda ürün anahtarına ihtiyacım var mı?

    Hayır yok.

    Windows 10 kullanıcılarının ürün anahtarı öğrenmelerine gerek yok. Sadece Windows 10 temiz kurulumu sırasında Ürün Anahtarı istendiğinde bu aşamayı atlayın.

    Windows 10 ürün anahtarı giriş ekranında atlamanız için seçenek sunulacak.

    Windows 10 kurulumu bittikten sonra bilgisayarınızı internete bağladığınızda Windows 10 aktivasyonu otomatik yapılacaktır. Böylelikle Windows 10 ürün anahtarı öğrenmenize gerek olacak bir durum kalmayacak.

    hakan hakan (15409)