Windows 10 USB Wireles 802.11 driver sorunu

Selam hocam. Windows 10 kurdum usb wireles 802.11ınn wifi aldim. Ancak windows 10 da calismiyor. Wifi isaresinin uzerinde × gorunuyor. Windows 10 guncellme verdim yinede ise yaramadi. Bende windows 10 1607 guncelmesidiir. En son surum windows 10 1909 guncellemesi versem calisir mi?? Yenu aldim usb wifini. Eski usb wifi takiyorum otomatik yukleniyor. Kutsunun uzerinde windows 7 xp linux yaziyoor. Yardim lutfen. Nasil windows 10 kura bilirim?? Snap Driverde wifini goruyor yukluyorum ancak calismiyor

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 sürümün çok eski. Yüklediğin sürücü Windows 10'un o sürümüyle uyumsuz olabilir. İşletim sisteminin güncel olması çok önemli sürücüler için.

    omercik omercik (9418)