Windows 10 uygulamaları çalışmıyor, nasıl çözebilirim?

İlk öncelikle merhaba. Windows tuşuna bastığım zaman kendi programlarının altında boş çubuklar var ve dolmuyorlar. Dolsalar bile öyle kalıyorlar. Ekran görüntüsü almaya çalıştım ama printscreen bile kullanamıyorum. Alarmlar ve saat, alıntı ve taslak, groove music, hesap makinesi ve diğer Windows'un kendi programları açılmıyor. Bunun bir çözümü var mı?

defender defender (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şu kodu yazıp enterla;

    • bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF

    sistemi yeniden başlatıp dene.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Dediğinizi yaptım ve yükleme çubukları silindi. Ama programlar hala çalışmıyor.

      defender defender (1)