Windows 10 Uygulamarı Saklayarak Sıfırlamak

Böyle bir şey yapmak mümkündür uygulamları saklamak bir arkadaşım bahsetmişti ama kendim araştırdım bulamadım maalesef format atıcam bilgisayara ve bazı büyük uygulamaları saklamak zorundayım yapılabilir mi?

diagnoser diagnoser (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    uygulamalar derken neyden bahsetmiştiniz format çekecek iseniz işletim sistemine dair herşey silinir

    kendinize ait dosya resim vs bunlar ayrı bir sürücüde toplayın  C ye format çekin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Programları kastediyorum efendim Mesela Adobe Acrobat Reader mesela oyun olarak Battlefield 4 diagnoser 7 yıl önce
    • Bu bahsettiğiniz dosyalar c sürücüde kurulu olduğu için sislinir setup dosyalarını yukardada bahsettim bir sürücüde toplarsınız formattan sonra tekrar kurulum gerektirir candan 7 yıl önce
    • Maalesef Battlefield 4 Originden indirilmiş setup dosyası olmayan uygulama bir uygulama :( diagnoser 7 yıl önce
    • Battlefield 4 30 GB BÜYÜK BOYUTTA BU DOSYAYI İNDİRMEK KURMAK OLDUKCA ZAHMETLİ OLABİLİR candan 7 yıl önce

    İyi günler, uygun şekilde bir windows boot dosyası oluşturun. Sonrasında format işlemi yaparken yükseltme seçeneğini seçin ve hali hazırda bulunan sistemin üzerine kurun. Sistem C: de ise C: ye kurun. D: de ki dosyalar zaten gitmeyecek. C: de ki dosyalar ise C: dizininde windows.old klasörünün içine gidecek ve bir ay sonra otomatik silinecek. Silinmeden önce istediklerinizi ordan geri çekebilirsiniz.

    klkmlk9998 klkmlk9998 (71)