Windows 10 uyku modu

Mehaba bende laptop windows 10 var. Nasil yapa bilirim pc uyku moduna geçmesin?.Online oyun oynuyorum. akşamlar uyuyorum sabah kalktığımda pc uyku modunda oluyor. Uyku modunu hi, istemiyorum olsun lütfen resimli anlatım olursa daha iyi olur. Teşekkürler.

neriman neriman (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Zararlı olabilir. Yani illaki o sabaha kadar ısınacak kapanacak boşa elektrik vs. bi zararı olacak. Ama hala istiyorsan güç seçenekleri nden yapabilirsin.

    Denetim Masası > Donanım ve Ses > Güç Seçenekleri > Bilgisayarın uyku moduna geçme ayarlarını belirle buraları karıştır. Ayrıca gelişmiş ayarlarada bakabilirsin.

    akif52 akif52 (34)
    7 yıl önce cevaplandı

      başlat / güç seçenekleri  tıklat bilgisayarın  uyku moduna geçmesi ayarlarını değiştir bilgisayarı uyku moduna geçir hiçbir zaman  seçeneği ve tamam tıklatın

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Üstte görünen resimde Ekran ve Uyku seçeneklerindeki ayarları -satır sonlarındaki tınakları tıklayıp seçenekleri görünür yaparak- "Hiçbir Zaman" şekline getirirsin (Bu seçim menüde en alttadır).

        temmuz temmuz (12505)