Windows 10 uzak masaüstü bağlantısı nasıl yapılır?

Windows10 Singel Laguage bilgisayara uzak masaüstü bağlantısı nasıl yapılır

kullanici257879 kullanici257879 (1)
5 yıl önce sordu

  • Sorunu düzgün yazar mısın? ilkaybaki 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Ne anlatmak istediğini düzgün anlatamamışsın

  1. Windows'a tıkla ve arama kısmına ayarlar yaz
  2. Gelen ekrandan sistem'e tıkla ardından sol tarafta uzak masaüstünü bul ve tıkla bundan sonrasını sen halledersin

Sanırım Uzak masaüstü sadece Pro sürümünde aktifleştirile biliyor diye biliyorum

Alpemix programını'da aynı işler için de kullana bilirsin

Alpemix nedir, ne işe yarar? Alpemix nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce cevaplandı

    Windows 10'un Home sürümünde bildiğim kadarıyla uzak masaüstü özelliği kullanılamıyor. Amacın birinin bilgisayarına bağlanmaksa bunu Teamviewer ile çok kolay yapabilirsin.

    Teamviewer nedir, nasıl kullanılır? linkine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsin.

    Veya Teamviewer alternatifi bedava programlar listemize de bakabilirsin.

    omercik omercik (9418)