Windows 10 ve 8 Hızlı Başlatı Etkinleştirmek/Devre Dışı Bırakmak

Windows 8 ve 10'da Hızlı başlat nasıl devre dışı bırakılır

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçenekleri yoluna gidin
    2. Pencerenin sağ tarafındaki Güç düğmelerinin yapacaklarını seçin seçeneğine tıklayın
    3. Şu anda kullanılamayan ayarları değiştir seçeneğine tıklayın
    4. Hızlı başlatmayı aç (önerilen) onay kutusunu temizleyerek Değişiklikleri kaydet butonuna basın.
    Anonim Anonim (156)