Windows 10 Version 1909 03 Toplu güncelleştirmesi (KB4541335) yüklemesinde masaüstü gelmiyor (Siyah ekran sorunu)

Windows 1909 03 toplu güncelleştirmesi  KB4541335 güncelleştirme sonrası bilgisayar yeniden başlatıldığında masaüstü gelmiyor siyah ekran görev çubuğu kendini yenileniyor hiçbirşey yapamıyorum

remzihalil remzihalil (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     KB4541335 güncellemesi zorunlu bir güncelleme değil.   KB4541335  isteğe bağlı bir güncelleştirme. Bu sebepten bu tür hatalar olabilir. Önerim Windows 10 KB4541335  güncellemesini yüklememen.  Araştırdığımda senin gibi  KB4541335  yükleyerek siyah ekran alan kullanıcılar olduğunu gördüm. Demek ki bazı sistemlerde soruna yol açıyor.

    Yine bazı kullanıcılarda Masaüstü gelmiyor sorununa yol açmış.

    Gerekmiyorsa ve ne işe yaradığı konusunda bir fikriniz yoksa isteğe bağlı güncelleştirmeleri yüklememek de fayda var.

    Bir kaç kez bu ekranda bilgisayarı doğruda kapattığında kurtarma ekranı gelir. O ekrandan sistem geri yükleme ile yapabilirsin veya Windows 10 bilgisayarın açılmadığını anlar ve  KB4541335 güncellemeştirmesini kendi kaldırır. Sadece  düğmeden kapat ve aç bir kaç defa.

    murat murat (12492)