Windows 10 Version 21H1 Toplu Güncelleştirmesi sorunu

Merhaba, 2021-06x64 tabanlı sistemlere yönelik Windows 10 Version 21H1 Toplu Güncelleştirme Önizlemesini güncellediğim halde birkaç gün sonra yeniden güncelleme karşıma çıkıyor. Oysaki sorunsuz bir şekilde yüklemeyi yapıyor.

pinarozcelik pinarozcelik (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    macafee virüs programı kullanmaktayım

    pinarozcelik pinarozcelik (3)
    2 yıl önce cevaplandı

      Windows + R tuşlarına bas ve Winver yaz. Karşınıza çıkan ekrandaki sürümü bizimle paylaşır mısınız?

      Aşağıdaki adımları takip edin:

      1. CMD'yi yönetici olarak açın ve aşağıdaki komutları girin.
        • net stop bits
          net stop wuauserv
          net stop cryptsvc
          Del "%ALLUSERSPROFILE%\Application Data\Microsoft\Network\Downloader\qmgr*.dat"
          %Systemroot%\SoftwareDistribution\DataStore
          %Systemroot%\SoftwareDistribution\Download
          %Systemroot%\System32\catroot2
          Ren %Systemroot%\SoftwareDistribution\DataStore DataStore.bak
          Ren %Systemroot%\SoftwareDistribution\Download Download.bak
          Ren %Systemroot%\System32\catroot2 catroot2.bak
      2. Komutları girdikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
      darkcrak darkcrak (5168)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Sürüm 21H1 (İS Derlemesi 19043.1081) pinarozcelik 2 yıl önce
      • @pinarozcelik bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp soruna bakma şansım var mı? darkcrak 2 yıl önce
      • @pinarozcelik bilgisayarınız bu arada güncel gibi duruyor en son sürümdesiniz. darkcrak 2 yıl önce