Windows 10 Video Dxgkrnl Fatal Error

Arkadaşlar pc yi kapatmıştım sonra açıyım dedim pcyi açarken mavi ekran geliyor “VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR yazıyor sonra restart atıyor sürekli böyle ama güvenli modda açılıyor normal açılmıyor bilgisayar yardımcı olun lütfen ne yapmam lazım. Bir kere daha aynısı olmuştu güvenli modda açtım onda da ekran kartı sürücüsünü falan sildim kapattım açılmadı işim var evden çıktım eve gelip pcyi açtığımda kendiliğinden açılmıştı.

rawwrath rawwrath (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarı Güvenli Mod'da başlat ve bu modda sistemi problem öncesi bir zamana geri yükle, düzelecektir:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)