windows 10 vpn şifresi

merhabalar işyerim tarafından bana laptop tahsis edildi(eki model :(  ) o laptopta windows 10 var onda kayıtlı olan vpn ayarları ile kendi masaüstümde işyerimin vpn ağına bağlanmak istiyorum. bu ayarlar ve şifre nerede kayıt edilmiştir. görmem mümkün müdür? teşekürler.

manofthenight manofthenight (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows işletim sisteminde kayıtlı parolaları göstermek için kullanabilceğiniz programlar var.

    Kayıtlı VPN parolaları için Dialupass programını kullanabilirsiniz. Dialupass çevirmali ağ bağlantı ve VPN parolalarını gösterebiliyor.

    Aynı zamanda Bu linkte çeşitli parola gösterici programlar var.

    hakan hakan (15394)