Windows 10 Wi-Fi üzerinde çarpı işareti var nasıl düzeltirim?

Wifide x var fn f2 ye basiyorum olmuyo ama ekran klavyesine girince fn ye bastigimda fn etkin degil gozukuyo

1221kaan 1221kaan (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    1.Çözüm:

    CMD'yi yönetici olarak aç ve alttaki kodları teker teker yaz ve enter tuşuna bas

    • netsh int ip reset a.txt
    • netsh winsock reset
    • netsh winhttp reset proxy
    • netsh advfirewall reset
    • ipconfig /flushdns

    Bu komutları yazdıkdan sonra bilgisayarını yeniden başlat

    2.Çözüm:

    Antivirüs programı kullanıyorsan devre dışı bırak ve bilgisayarı yeniden başlat.

    3.Çözüm:

    1. Bilgisayarım'a gir
    2. Ardından boş bir yere sağ tıkla ve özellikler'e tıkla
    3. Ardından sistem ekranı gelecek buradan da Aygıt Yöneticisini aç.
    4. Gelen ekrandan ağ bağdaştırıcılarını aç ve altta da belirttiğim gibi gösterdiklerime sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir'e tıkla.

    3.Çözüm:

    https://www.realtek.com/en/agree-to-download?downloadid=4af6c78d0912f44210d3991b13e9d5d9 bilgisayarına indir ve kurulumunu yap sorun çözülecektir

    Bu yöntem de işe yaramaz ise alt taraftaki yorum yaz kısmından bana yaza bilirsin.

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    Wi-Fi driveri ‘ ni güncelleyerek tekrar kontrol et.

    Bilgisayar marka - model neydi ?

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bazı HP laptopların üzerinde doğrudan wifi açma kapama tuşu oluyor. Sende var mı kontrol ettin mi?

      hp wifi botunu

      hakan hakan (15394)
      4 yıl önce cevaplandı

        Düzelmezse tek çare format atmak benimde başıma geldi bu durum

        kemal00 kemal00 (24)
        4 yıl önce cevaplandı

        • Benim de başıma geldi bu durum ama ben format atmadan çözdüm darkcrak 4 yıl önce

        https://www.realtek.com/en/component/zoo/category/rtl8723de-software  linke tıkla 32bit/64bit Windows7, Windows8.1, Windows10 WLAN PCI Express Driver (Install package) yazısının sol tarafında aşağı ok simgesine tıkla indir kur problemin çözülecek sonra Wifi şifreni gir

        gorele28 gorele28 (387)