Windows 10 Wifi Açılmıyor

Windows 10 kullanıyorum.Daha 2-3 saat öncesine kadar herşey normal iken şu anda Wireless ile internete bağlanamıyorum.Kablo ile bağlanmak zorunda kaldım.

Sorunu nedir ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle;

    • Bilgisayarı yeniden başlat
    • Modemi kapat - aç

    Bu işlemlerden sonra sorun devam ediyor mu?

    O zaman bilgisayarda kablosuz açık mı kontrol et.  Yanlışlıkla FN tuşu ile birlikte kablosuzu kapatma fonksiyon tuşuna basmış olabilirsin. Bağlantılar da kablosuz ağı görebiliyor musun? Bunu kontrol et.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • İnternette sorun yok.Normalde FN+F2 ile bağlanıyordum fakat bir kaç güncelleme yaptım.Şu an bağlanamıyorum.Hiç bir interneti görmüyor,Wifi açılmıyor ahmetsamil 7 yıl önce
    • Kablosuz adaptörü Aygıt yöneticisinden kaldır. Daha sonra yine aygıt yöneticisindeki donanım değişikliklerini taraya tıkla. Sürücüyü yeniden yükleyecektir. hakan 7 yıl önce