windows 10 wifi internet yok diyor

windows 10 pc kullanıyorum wifi ile bağlandığımda internet yok diyor ama ethernet kablosunu taktığım zaman internete giriyor sebebi ne olabilir pc: Lenovo g510

kerem52 kerem52 (37)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ağ ve paylaşım merkezini açalım kablosuz ( wi_fi ) sağ tıklayın ve devre dışı yapın yenidan etkinleştirin

    aygıt yöneticisini açalaım ve resimde işaretli olan aygıtları sağ tıklatıp günceleyelim ve bunlar eksikse  idirip tamamlayalım

    ağ bağlantıları

    aygıt yöneticisi

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Merhaba, Windows 10 yeni bir işletim sistemi olduğu için her zaman her sürücüyü bulamayabiliyor yada yanlış sürücü yüklediğide oluyor Windows 10'da İnterneti wifi olarak kullanmak için wifi sürücüsünü manuel olarak en yeni sürümünü internet sitesinden indirip kurun sorununuz düzelecektir.

      lion lion (595)