Windows 10 wifi şifresi öğrenme

Windows 8'de dumpper programı ile wifi şifresi öğrenebiliyorduk, windows 10'da bunu yapabileceğimiz bir program var mı?

hasanalpcan hasanalpcan (33)
7 yıl önce sordu

  • kendi modem şifrenizden bahsediyorsunuz sanırım candan 7 yıl önce
  • yok yok. başka modemlerin şifresini kırma. hasanalpcan 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

aynı program yine işe yarar, şahsen ben denemiştim, işe yaradı

gncr gncr (9)
7 yıl önce cevaplandı

    İllegal yöntemler ile wi-fi şifresi öğrenme yöntemlerini paylaşmıyoruz. Bu tür konular hacking / cracking kapsamında.

    hakan hakan (15394)