Windows 10 Win32Bridge.Server.exe Parametre hatalı hatasının çözümü nedir?

Win32Bridge.Server.exe Parametre hatalı hatasının çözümü nedir?

Merhaba bilgisayarı açtıgım zaman bu hata geliyor nedir bu çözümü nedir? Burada görseli var: https://www.hizliresim.com/4fd0cm8

C:\Program Files altındaki Win32Bridge.Server.exe Parametre hatalı penceresi sürekli karşıma geliyor. Ne yapabilirim?

emrah662020 emrah662020 (30)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Win32Bridge.Server.exe Parametre hatalı hatası bir Windows 10 özelliği olan Cortana kaynaklıdır. İlk iş olarak cortana yı sıfırlamayı deneyebilirsin.

    Win32Bridge.Server.exe Parametre hatalı çözüm 1:

    1. Uygulamalar ve Özelliklere git.
    2. yüklü uygulamalarda Cortana'yı bul.
    3. Cortana seçeneğine tıkla ve Gelişmiş özellikleri tıkla.
    4. Açılan sayfayı aşağı kaydır ve Sıfırla seçeneğini tıkla.
    5. Bilgisayarı yeniden başlat.

    Başlangıçta artık Win32Bridge.Server.exe hatası almıyor olman lazım.  Sorun devam ediyorsa o zaman çözüm 2 yi dene.

    Win32Bridge.Server.exe Parametre hatalı Çözüm 2:

    1. Başlat menüsünü sağ tuşla tıkla ve açılan menüden Windows Terminal (Yönetici) seçeneğini seç.
    2. Powershell üzerinde önce şu komutu uygula:
      sfc /scannow

      bu komut biraz vakit alabilir. İşlemin bitmesini bekle.

    3. Daha sonra şu komutu uygula:

      dism.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

    4. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlat ve sorun çözüldü mü kontrol et.

    Genelde Win32Bridge.Server.exe Parametre hatalı çözüm 1 ile çözülüyor.

    murat murat (12492)