Windows 10 Windows 7 Teması yükledim bilgisayar yeniden baslatinca siyah ekran sorunu

Windows 10'a Windows 7 teması yükledim Bilgisayarim bozuldu gibi Siyah ekran çikiyor ve açilmiyor Nasil düzeltebilirim?

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle Yapmanız gerekenler:

    Bilgisayar Açilirken Shift tusuna basili Tutunuz. Lütfen Bekleyin Veya Onarıma Hazırlanıyor yazısı gelecektir ordan gelişmiş seçeneklere Giriyoruz Sonra Sorun gidere giriyoruz Ordan Baslangic Ayarlarina Giriyoruz.Yeniden baslat diyoruz Ve karsimiza bir ekran geliyor 4 Tusuna basiyoruz. güvenli moda geçince direk "/C:/Windows/Resources/Themes/" adli klasöre girip yüklediginiz temayi siliniz ve Gereksiz Şeyleride :) ve sonucumuza Ulastik! Bilgisayari yeniden baslatip bekliyoruz yine Siyah ekran çikabilir [Her açişinizda çikabilir] Ama bu geçicidir bi kaç saniye bekledikden sonra Masaüstüne kavuşyorsunuz :)

    İşinize Yaradiysa ne mutlu bana :)

    oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
    6 yıl önce cevaplandı

      Güzel bilgi, teşekkür ederiz.

      omercik omercik (9418)