Windows 10 Winload.EFİ ve winload.exe başlatılamıyor hatası

Windows 10 açılırken "PC'niz başlatılamadı" gibi bir uyarı çıkıyor. "Winload.exe, Winload.EFI başlatılamadı" hatası alıyorum.

Bu sorunu format atarak çözebilir miyim?

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • @temmuz içinde 3 isolu flash belleğin var 16GB win 7 64 bit win 8 64 bit hangisini tercih edrsiniz.oyun çekmeyeceğim bilgi videoları için kullanacağım ? Şimdiden tesekkurler..@temmuz kralkatili123 6 yıl önce
    • A@temmuz format atmayı düşünüyorum geçmezse eğer :) çünkü pcde aşırı dosya var hepsini silmek istiyorum (önemli deiller) kralkatili123 6 yıl önce
    • Windows 10.. En iyi, en modern, en özellikli, en güvenlikli ve en stabil çalışanı.. Daha ne olsun?! Zaten önceki işletim sisteminde windows 10 değilmiydi, yine o olsun bence :) @kralkatili123 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz ama onun için ISO dosyam yok ve internet kafede yapacağım bu işlemi :) win 8 yapmak daha mj mantıkkı yoksa win 7 mi @temmuz Abi :) kralkatili123 6 yıl önce
    • @temmuz abi zaten servise verdiğimizde neden sürüm deiştirdiniz demişti. Win 8 yapmak daha mantıklı geliypr bana bide servis harddisk bozulmus diyor 300TL istiyor her bozuldugunda böle oluyor.hep format atıyrlar. kralkatili123 6 yıl önce
    • Bence Windows 10.. Tekrarmı etmelliyim illede.. Nasıl yaparsan yap ve Windows 10 x64 yükle. Eğer gerçekten bana soruyorsan.. @kralkatili123 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz tamam teşekkür ederim abi win 8 x64 kuracağım senide meşgul ettim kusura bakma abi :) kralkatili123 6 yıl önce
    • Estağfurullah. Kolay gelsin @kralkatili123 temmuz 6 yıl önce