Windows 10 yapı 9926 (23-01-2015) Türkçe ISO, 32bit, 64bit nereden download edebilirim?

Microsoft, yeni bir Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü indirmeye sundu. Bu sürüm, önceki yapılarda bulunmayan Cortana, Continuum ve birkaç yeni işlev daha ihtiva ediyor.

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aşağıdaki linkleri tıklayarak Windows 10 Türkçe ISO dosyalarını 32 bit ve 64 bit olarak download edebilirsiniz

    Windows 10 Türkçe ISO indir - 32 bit (Yapı 9926)

    Windows 10 türkçe ISO indir -  64 bit (Yapı 9926)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      bu yapı9926 nedir? bnım pc 64 bit onuindirmem yterli olur mu

      huseyinacar huseyinacar (3)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Bu 6 Ay önceki versiyon üstelik ön izleme (Yani beta gibi). Biraz sonra sana 29 Temmuz 2015 Tarihli tam sürüm içn link vereceğim. Oradan download eder ve kurarsın (Kurma/yükleme aracıda olacak linkte). temmuz 8 yıl önce
      • http://uzmanim.net/soru/windows-10-usb-uzerinden-nasil-kurulur-bootable-windows-10-usb-si-nasil-yapilir-mediacreation-tool-ile/56452 temmuz 8 yıl önce
      • temmuz bey ilginiz için teşekkür ederim ben bu flasha yüklüyorum buradan onaarma işlemi yapabilirim değilmi bugün sitede sormuş oldugum bi soru var siyah ekran la ilgili onun için bi onarma deneyeceğim inşaallah faydası olur başka çare kalmadı çünkü huseyinacar 8 yıl önce
      • Eğer benim verdiğim linkteki araç ile (programla) flash bellek oluşturarak Windows 10 download'ı yaptıysan elbette sistem tamiri için kullanabilirsin (Bilgisayarındaki Windows 10 ile aynı sürüm olmalı). Fakat Windows 10 işletim sisteminde tamirat için Windows yüklü herhangi bir bootable medyaya ihtiyaç yok. Bu imkankların hepsi zaten PC'de yüklü Windows 10'un kendsinde var. Hatta bir Windows 10 DVD'si veya bootable flash belleği olmadan işletim sistemi tamamen sıfırlanıp o haliyle yenilenebiliyor. Fabrika ayarları gibi. Ama senin problemin yazılımsal/işletim sistemiyle alakalı olmayabilirde. Zira Windows 8.1 ilede benzer problemler yaşadığını belirtmişsin. BIOS ayaylarıyla ilgili olabilir. Veya belki donanım problemidir (sistemdeki RAM'lerle ilgili gibi). Önce bir default BIOS yap istersen (Önce F9 ve enter, sonra F10 ve enter). Daha sonra eğer çözüm olmazsa RAM'i/RAM'leri kontrol edersin (Birden fazlasaysa tek tek denemek ve slot değiştirmek gibi.). Yine çözüm olmazsa o zaman işletim sistemi tamiratını düşünürsün. Bunun içinde hiç flash bellek falan kullanmadan doğrudan sistem içerisinden çözüm için uğraşırsın ve en son şans olarak sistemi sıfırlarsın. Herşey rasyonel bir sırayla yapılmalı. temmuz 8 yıl önce