Windows 10 yeniden başlatılıyorda kalma sorunu

Ablamın laptopu Windows 10 yeniden başlatılıyorda takılı kaldı görev yöneticisi de açılmıyor ne yapmalıyız

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Güç tuşuna basılı tutup kapatın bilgisayarı.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Denedim tekrar açtığımda aynı şekilde devam ediyor egesacinti 3 yıl önce
    • Nasıl yani, bilgisayarı açtıktan sonra tekrar mı yeniden başlıyor'da takılı kalıyor ? @egesacinti hydra 3 yıl önce
    • Aynen öyle egesacinti 3 yıl önce
    • Güvenli modda başlatmayı denermisin? @egesacinti hydra 3 yıl önce
    • Güvenli modda başlatıp 1 ay öncesinde sorunu hallettim, teşekkürler. egesacinti 3 yıl önce

    Eğer bilgisayarın bataryası çıkıyor ise çıkart ve bir kaç kez açma düğmesine bas bırak yap ama şarj takılı olmasın bilgisayara yani hiç bir şey takılı olmasın bilgisayara bataryayıda çıkart ve bilgsayarı açma düğmesine 10 saniye basılı dur ardından bas bırak yap 4 kere sonra bilgisayarın bataryasını ve şarj aletini tak aç.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Knk senin bilgisayar nezaman böyle oldu yani ozaman calisiyordumu

      adils adils (136)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Surucuden kaynaklı olub olmadığını anlamak icin adils 3 yıl önce