Windows 10 Yerel Disk C boyutunu nasıl arttırabilirim?

Arkadaşlar ben 2 hdd var.Biri windowsun kurulu olduğu 120 gb ssd birde 2 tb hdd var.C diskinde çok fazla dosya olmamasına rağmen 6,5 gb boş alan gösteriyor.Ben daha önceki bilgisayarlarımda temp klasöründeki dosyaları siliyordum yer açıyordum windowsta yedekliyordu çünkü boş yere yer kaplıyordu.Windows10 da yer açmak için ne yapmalıyım?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şunu dene bakalım işe yarayabilir: SSD sabitdiskte sürekli diskteki boş alan azalıyor

    murat murat (12492)