Windows 10 yıl dönümü güncelleme hatası yüzde 99 nasıl çözülür

Windows 10 kullanıyorum yıl dönümü güncellemesi'ni yüklemek için windows güncelleme aracını yükledim güncelleme indiriliyor dedi indirme bittikten sonra tekrar %0'dan başlayıp güncelleme yükleniyor dedi ve % 99'da kaldı 2 günden beri bekliyorum hala yüzde 99.Bu bir hatamıdır?Eğer bir hata ise çözümü nedir?

asla1299 asla1299 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1- "Sistem dosyalarını temizle" seçimiyle windows yüklü sabit disk bölümünde ( C:) disk temizlemesi yap:

    Disk Temizleme'yi kullanarak sabit diskteki gereksiz dosyaları nasıl silebilirim? (tıkla)

    2- Alttaki linkten "WindowsUpdateDiagnostic (Win 10)" dosyasını download ederek masaüstünde çalıştır.

    WindowsUpdateDiagnostic (Win 10) - (tıkla)

    Bilgisayaraı yeniden başlat ve sonra Ayarlar penceresinde "Güncellemeleri denetle".

    temmuz temmuz (12505)