Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi nasıl indirilir?

Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi otomatik olarak yüklenmedi. Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesini microsoft üzerinden nasıl indiririm?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi normalde Windows Update üzerinden bilgisarınıza indirilir. Eğer Windows Update üzerinden güncellemeyi beklemek istemiyorsanız ve manuel olarak Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesini yüklemek istiyorsanız aşağıdaki linkteki .exe dosyasını indirin ve çalıştırın

    Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi indir

    Linkten indireceğiniz Windows10Upgrade28084.exe dosyasını sağ tuşla tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı seçin.

    Windows10Upgrade28084.exe dosyası Windows Upgrader uygulamasını çalıştıracaktır. Böylelikle Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi yüklenmeye başlayacaktır.

    murat murat (12492)