Windows 10 yönetici hesabımın şifresini unuttum

Tek yönetici hesabım oydu fakat maille bağdaştırılmamıştı. Şimdi yönetici olmayan bir hesap kullanıyorum ve hiçbir program yükleyemiyorum. Bilgisayarı sıfırlamayı denerken bile şifre istiyor. Ne yapmalıyım?

elifzengin elifzengin (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yönetici hesabınızın şifresini sıfırlamanız (kırmanız) gerekiyor. Hiren Boot CD programını şifre sıfırlama için kullanabilirsiniz. Hiren Boot CD programını buradaki linkten indirebilir ve USB ye yazdırabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)