WİNDOWS 10 YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR SORUNU EVET PASİF YANIYOR TIKLANMIYOR

Arkadaşlar windows 10 da çalıştırdan netplwiz yazdım açılırkenki şifreyi kaldırmak için kaldırdım karıştırırken kendi hesabımı administrator den users e çevirdim heralde yanlışlıkla tekrar şimdi yönetici yapamıyorum netplwiz yönetici olarak açılıyor evet hayır penceresi geliyor evet pasif yanıyor tıklanmıyor users olduğu için heralde administrator yetkisi gerekiyor evet için ne yapacağım kitlendi gibi birşey oldu yardım ederseniz sevinirim CMD de yönetici olarak açılmıyor

kaganca kaganca (16)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    çözdüm arkadaşlar güveli modda administator olarak başlıyor güvenli modda başlatıp kendi hesabınızı administator yapabiliyorsunuz bu şekilde çözdüm

    kaganca kaganca (16)
    8 yıl önce cevaplandı

      win 10 da hep bir sorun çıkıyor ama bazı püf noktalarına dikkat etmek gerekiyor

      neron neron (-99)
      8 yıl önce cevaplandı

        Arkadaşlar Bunların Hiçbiri Olmayacakdır Çünkü Aynısı Bendede Oluyorudu Çözümünü Anlatıyorum

        1-Ctrl+Alt+Del Basın

        2-Shıfte Basılı Tutarak Yeniden Başlatın

        3-Karşınıza Gelne Kısımıda

        4-Devam Et Seçeneğine Basın

        5-Ardından Güvenli Moda Geçin

        6-Oradan Denetim Masasına Gelerek Kendinizi Yönetici Yapın

        7-Bilgisayarınızı Kapatıp Açın

        Sorun Çözülecek Eminim Çünkü Daha Yeni Ben Yaptım

        enescessf enescessf (1)