Windows 10 YouTube'dan video izlerken kasma sorunu

youtube üzerinden video izlerken alt sekmeye alınca video duraksamalar yaşıyor, internet hızımdan kaynaklanmıyor bu yüklenmış olan video kesik kesik ses geliyor bunun sebebi nedir? bu sorunu nasıl çözebilirim?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullanmış olduğun " Tarayıcı " ve " Windows " güncelleyerek tekrar dene..  ( ekstra bilgisayar sürücülerinin güncel olup olmadığını kontrol et )

    Tarayıcı ayarlarından " Donanım Hızlandırmayı " aktif ederek dene.

    Edit 1  :

     " Ses Senkronize sorunu " yaşıyor olabilirsin  " Realtek HD Audio Sürücüsünü " indir güncelle

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

    • tarayıcı ve windows sürümüm en güncel sürümdeler ayrıca donanım hızlandırma da aktif ve bu sorunu hala yaşıyorum veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 peki sürücüleri yani bilgisayarın driver'lerini güncelledin mi ? ( ekran kartı , chipset vs. vs. ) ybaskin34 5 yıl önce
    • @veysi2023 ses senkronize sorunu yaşıyor olabilir misin? ybaskin34 5 yıl önce
    • sürücüler ve driverlar güncel, ses senkronize sorunu yaşıyorsam bunu nasıl çözebilirim? veysi2023 5 yıl önce
    • Realtek HD audio sürücüsünü indir güncelle bi. Ek olarak başka araştırmalar yapacam @veysi2023 ybaskin34 5 yıl önce
    • indirip güncelleyeceğimi bitince yazarım veysi2023 5 yıl önce
    • indirip güncelledim, sorun düzeldi şuanlık, teşekkürler veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 realtek hd audio sürücüsünü mü güncelledin ? ybaskin34 5 yıl önce
    • @veysi2023 rica ederim her zaman 😉 ybaskin34 5 yıl önce
    • evet ses sürücüsünü indirdim güncelledim sorun düzeldi veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 tamamdır dostum. 😉 ybaskin34 5 yıl önce