windows 10 yükledikten sonra bluetooth kapanmıyor

arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi win10 yükledikten sonra bluetooth kapnmıyor..yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler

irfan irfan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cihaz üzerindeki bluetooth windows ile uyumlu olmaya bilir. Öncelikle güncel sürücüleri internet üzerinden edinin. Windows 10 için ayrıca bir sürücü çıkmış olabilir.

    Yeni bir işletim sistemi eski cihazlarla her zaman %100 uyumlu olmayabilir. Eğer bir laptopa sahipseniz kendi sitesinde de windows 10 için yardımcı yazılım çıkıp çıkmadığını kontrol ediniz.

    serbulentarici serbulentarici (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • windows 10 yüklemiştim..sıkıntı yoktu fakat ssd takıp format attıktdan sonra bluetooth kapanmıyor irfan 8 yıl önce