Windows 10 yükledikten sonra PES oynayamıyorum

Windows 10 yükledikten sonra PES oynamak istediğimde aşağıdaki uyarıyı alıyorum:

Pro Evolution Soccer 2016 - Uyarı Bilgisayarınız, bu yazılımı çalıştırmak için Minimum Sistem Gereksinimlerini karşılamıyor.

Detaylı hata için: http://i.hizliresim.com/dbrXZn.png

furkandd furkandd (-9)
7 yıl önce sordu

  • Herşeyden fazlasını yazmışsın. Onlara hiç gerek yoktu :( temmuz 7 yıl önce

Toplam 4 Cevap

    Şuanda bilgisayar sanki sizin sisteminizde harici bir ekran kartı yokmuş gibi cevap veriyor.Sizin onboard ile oyunu oynayacağınızı düşündüğüncen bu mesajı vermiş.Yapmanız gereken AMD ekran kartı sürücünüzü yüklemek ve AMD ayarlarından oyununuza AMD ekran kartını tanımlamak olmalıdır.Bunun için temmuz arkadaşımızın verdiği linkteki videoyu izleyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      cevap icin teşektürler  yuksek perfonmas edince    amd görüntü sunucusu yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu  boyle hata aliyorum

      furkandd furkandd (-9)
      7 yıl önce cevaplandı

        Aynı yazıyı az önce bir arkadaşa yazmıştım kopyala yapıştır olarak tekrara sizede yazdım iknizdeki hatayıda bende veriyordu bu şekilde çözdüm ondan önce her yolu denemiştim olmadı bir tek bu oldu.

        Bende de çift ekran kartı vardı Biri Amd biri İntel aynı hatayı veriyordu aşağıda anlattığım gibi çözdüm

        Çift Ekran Kartı Sorununa Çözüm

        BİRLİKTE ÖNCE BİR TEMİZLİK YAPALIM

        1-

        • İlk olarak denetim masasına bir girelim
        • Program ve Özelliklerine de tıkladık dan  sonra
        • Nvidia veya Amd diriverler (hangisi varsa sizde) ve İntel HD GRAPHİCS Driver de bulup kaldıralım

        2-

        • Buradan programı indirelim ve kuralım (  Driver Fusion  )
        • Kuruduk dan sonra programı açalım ve
        •  Sol taraftaki çöp kutusu şekline olana tıklayalım
        • Display yazısını ve ekran kartı. resmini gördüğümüze tıklayalım
        • Karşımıza Amd ve Nvidia yazısı çıkacak sizde hangisi varsa ona tıklayalım ve
        • Aşağıda delete yazısını göreceksiniz onada tıklayın bir uyarı gelecek yukarıda ona yes diyelim.
        • İşlem bittiğinde her dosyayı silemedik premium alın dersede siz aldırmayın sileceğini sildi zaten :D
        • Aynı yol ile İntel'ide kaldıralım ve bilgisayarı yeniden başlatalım

        BİR KAÇDA BİR ŞEY KURALIM

        • İlk olarak güncel olan :NET FRAMEWORK'u bulup kuralım (Şu anki güncel linki burada)
        • İntel grafik işlemiştinize uygun olan en son sürücünüzü kurun
        • Bilgisayarı yeniden başlatın ve
        • Nvidia veya AMD sürücünüzü de bulup kurun
        • Bilgisayarı yeniden başlatın

        Her şey yolunda gittiyse oyunları Nvidia veya AMD ye ekleyerek oyuna girebilirsiniz

        kutlugalp kutlugalp (136)