Windows 10 yüklenirken yüzde 64 de kaldı

Arkadaşlar casper laptopum daha garanti den bu.gun geldi mavi ekran aldığım için ve recovery modda sistemi sıfırlama işlemi hata verdiği için göndermiştim 58 tl.ucret karşılığında sagolsunlar format atmışlar ama eksik atmışlar recovery moda bu sefer hiç giremediğim gibi tekrar sıfırlamak istedim ve %64 de takılı kaldı yeniden başlayıp duruyo lütfen bi akıl verin bana tekrar gondersem ücret talep ederler mı sizce ?

onuralex onuralex (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Biraz daha sabret, ilerlemezse diski biçimlendirerek bu defa bir windows yükleme ISO'su ile sıfırdan format atmayı dene. Böyle yaparsan eğer sabit diskin problemli değilse yükleme tamamlanacaktır..

    Tekrar aynı servise versem ücret alırlarmı diye sormuşsun, almamaları lazım. Ama bu birazda sana bağlı. Eğer problemin onlardan kaynaklandığını iyi anlatırsan ve tutarlı konuşursan, ısrarlı olursan yeniden ücret almayabilirler.

    temmuz temmuz (12505)