Windows 10 yükseltmesinden sonra eski sisteme geri dönmeyeceğime eminim ve sabit diskimde 20 Gb yer kazanabileceğimi duydum. Nasıl?

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sabit disk C: bölümünde (Windows 10 yüklü bölümde), ilgili harf sürücüsü üzerinde sağ tık menüsünden özellikler arabirimine girerek  Disk Temizleme aracını çalıştırın ve Sistem Dosyalarını Temizle düğmesine basın. Listeden "Önceki Windows yüklemeleri" öğesini ve silmek istediğiniz diğer dosyaları seçin.

    Temizlik sonrasında 20 GB ve üstünde alan kazanabileceksiniz. Bu işlem sonrasında elbette eski Windows 7 veya 8.1'inize geri dönmeniz, mümkün olmayacak.

    temmuz temmuz (12505)