Windows 10 yükseltmeyi kaldırma

Bilgisayarımda windows güncellemesini açtığımda açılan pencerede windows 10 ' a yükselt ifadesi geçiyor. Windows 10 yükseltme, güncelleme almak istemiyorum.Bunu nasıl çözebilirim?

komando82 komando82 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      Ç:özüm olarak verdiğiniz linkteki şeyleri yapmıştım fakat yine aynı Windows 10'a yükselt yazısı çıkıyor.

      komando82 komando82 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        windows 10 alın günceleştirmesini tamamen kaldırsanız dahi otamatik update açıksa 3 gün sonra tekrar indiriyor

        çaresi görev yöneticisinden görevi durdur sil ekle kaldırdan KB3035583  bu güncelemeyi önce kaldırın  update ayarlarını değiştirmeniz gerekir

        candan candan (4301)