Windows 10 zaman ayarlı bilgisayar kapatma

Arkadaşlar selamlar size bir sorum olacak

üniversitem ekimde açılacağı için aile evine geldim ve kendi bilgisayarımı getirdim ama kardeşim her defasında haberim olmadan bilgisayarla oynuyor ve kapatamdan gidiyor her gece sabah 6 7 ye doğru şarjı bitip kapanıyor ben bu bilgisayarı otomatik kapatma yapma seçeneğim var mı daha doğrusu internette gördüm amaben şöyle istiyorum diyelim ben 02.00 de açtım 02.30 da kapansın sonra 03.00 de kapansın gibi 30 dk aralıklarla kaapnsın blgisayar böyle bir şey mümkün mü

ciscoroman ciscoroman (7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu linkleri inceleyebilirsiniz. 😉

    Programsız zamanlı bilgisayarı kapatma yöntemi

    Görev zamanlayıcı ile bilgisyarı kapata yöntemi

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    3 yıl önce cevaplandı

    • sağolun hocam yardımınız için attığınız linkler işe yaradı :) ciscoroman 3 yıl önce
    • @ciscoroman rica ederim,😉 ybaskin34 3 yıl önce