Windows 11 çıktı mı?

Windows 11 çıktı mı? Windows 11 ile ilgili hiç haber görmüyorum.  Microsoft Windows 11 çıkartacak mı?

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Microsoft da Windows 10 son sürüm ve Windows 11 çıkmayacak ayrıca Windows 10 üzerinden geliştirmelere devam edecek Microsoft.

Windows 11 çıkacak mı? Windows 11 ne zaman çıkacak?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

    Windows 11 gibi bir sürüm yok. Şuan için planlarda da adı Windows 11 olan bir Windows yok. Fakat Microsoft bu hiç belli olmaz.

    murat murat (12492)