Windows 11 - Dosya Gezgini Önizleme Görüntüleme Sorunu

Merhaba,

Son 1 haftadır aşağıdaki sorunu yaşamaktayım.
Dosya gezgini önizleme kısmında beyaz ekranda kalıyor.

Dosya gezgini ayarlarını sıfırladım, pdf kaldırıp tekrar yükledim.
Office uygulamasını online-offline onarım yaptırdım.
Ama hiç düzeltemedim, sorunun çözümünü bilen var mı?
Ne pdf, ne excel - word hiçbiri önizleme de aktif olmuyor.

Aramadığım yer kalmadı nette, bir türlü çözemedim.

alpagu40 alpagu40 (1)
3 hafta önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    There are trusted platforms offering free software for various operating systems. These platforms provide safe, ad-free downloads, offering a range of tools including productivity, multimedia, and system optimization programs. Some services even allow bulk downloading and installation, ensuring easy access to the latest or older software versions.

    Visit here: https://firstcracksoft.com/

    ethan34 ethan34 (1)
    1 hafta önce cevaplandı