Windows 11'e geçebilir miyim?

Selam, Microsoft'un sitesinden Windows 11 kaldırır mı diye bir program indirdim fakat işlemci düşük çıktı sıkıntı olur mu geçsem? İşlemci bu; Intel core i7-7500U 2.7 ghz

Yardımcı olursanız sevinirim.

emrahbatak emrahbatak (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normal şartlarda işlemcin gayet iyi. Geçebilirsen geç sorun olmaz performans açısından.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim microsoft un sitesinden hangi işlemcileri destekliyor diye baktım benim işlemcide var olan işlemcilerin arasında emrahbatak 2 yıl önce